Šūdų forumas.


Šūdams.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Peržiūrėti neatsakytus pranešimus
 

HOLLYWOOD

 
TemosPranešimai
Paskutinis pranešimas
Naujų pranešimų nėra

Namų Alėja

Namų Alėja Čia gyvena visos žvaogždės ir žvaigždūnai tad įsikurk ir tu čia turėk nupstabių kaimynų. Už gatvės burbiančia moteriškę. Šalia name gyvena puiki šeimyną kuri yra jus įsikliopinusi kaip aktorius . Ir pats ateik čia gyventi ir turėti nuostabių kaimynų .
1131Št. 02 11, 2012 8:45 am
Nina Dobrev Nina's room
Naujų pranešimų nėra

Hollywood

HollywoodHolywood .Na va prasideda tikras gyvenimas filmafimo aikštės . THE VAMPIRE DIARIES . Filmų Serialų ir viso kito . Persirengimo kabinos . Nepamirškite , kad čia prasideda žvaigždių darbas ;))
00
Naujų pranešimų nėra

Night Club

Night Club Naktinis Klubas. Va čia tai ko tik nėra buve. Kai žvaigždės slapčia nueina į tualetą ir ten praleidžia kokias Keturias valandas , o poto išeina susivėlė. Kai ten visi tūsinasi dainuoja ir panašiai. ir Tu taip dainuodi pamatysi , nes tu saulė gyliai širdyje ;*
638Sk. 02 05, 2012 8:44 am
Nina Dobrev Baras
Naujų pranešimų nėra

Gamta

GamtaGamta . Parkai upeliai ir viskas ko trokšta širdis :}} Čia yra net keletas senų namų. Gyvenamoji Alėja. Einat iš miško matosi namų stogai.Tad šitoje vietoje gyventi linksma. Gal , net apvogs ką nors ,o gal užmuš? Ateik ir sužinosi ...
412Pir. 02 06, 2012 9:26 am
Nina Dobrev miško Glūduma.
Naujų pranešimų nėra

Prekybos Centriukas

Prekybos CentriukasPrekybos Centras Apsipirk įsveikatą. Visokių drabužių maisto prekių, batų, gyvūnų prekių, Ir daug Žvaigždių.Nedelsk marš Shpopintis Super markete .Nusipirk vyno ir eik iškelk vakarėli savo namuose. Prisikviesk visokių draugų savo chaiką chebrą ir visus forumo narius.
44Kv. 02 02, 2012 1:34 pm
Ian Somerhalder Kavinukė .
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Yra naujų pranešimųYra naujų pranešimųNaujų pranešimų nėraNaujų pranešimų nėra  Forumas uždarytasForumas uždarytas